Leeftijdscheck

Wij vragen altijd naar uw leeftijd, in de winkels en ook online. Bent u 18 jaar of ouder?

G&E Hoogvliet/Spijkenisse
In de Fuik 27
3192 HD HOOGVLIET

G&E úw topSlijter 100% vakmanschap

Webshop

U bent hier:
G&E
Wijn
Exclusief topSlijter
Aanbieding

Le Pianure Pinot Grigio

(0,0 / 5)
Le Pianure Pinot Grigio
Een heldere witte wijn met een zweem van groen. In de neus geuren van gele bloesem, honing en wit fruit. De aanzet is lekker fris en licht vettig van structuur. De wijn is droog met aroma’s van peer, gele appel en honing. Een prettige afdronk met wit fruit zoals perzik maar ook lichte kruidige accenten.

De oogst begint al eind augustus en direct bij aankomst bij het wijnhuis worden de steeltjes verwijderd. Hierna perst men de druiven zacht en haalt men direct de schillen uit het verkregen sap. Nu laat men het sap vergisten op een gecontroleerde temperatuur van 16-17 graden voor de duur van 10 tot 12 dagen. Hierna pompt men de wijn over naar een andere rvs tank waar de wijn voor 2 a 3 maanden blijft rijpen voordat men de wijn filtert en bottelt.
.
€ 8,95
Fles
In winkelmand

Etiketinformatie

Land van Herkomst
Italië
Druivensoort
Pinot Grigio
Inhoud
75 CL
Alcoholpercentage
12% vol
Soort wijn
Wit
Smaaktype Wijn
Fris & Droog
Kleur
helder wit
Geur
gele bloesem, honing en wit fruit
Smaak
De aanzet is lekker fris en licht vettig van structuur. De wijn is droog met aroma’s van peer, gele appel en honing. Een prettige afdronk met wit fruit zoals perzik maar ook lichte kruidige accenten.
Afdronk
wit fruit zoals perzik maar ook lichte kruidige accenten.
Wijn-spijs
Ideale borrel wijn en perfect bij hors d’oeuvre en soepen maar ook zeker bij een stukje jonge kaas, olijven, en snacks zoals chips en borrelnoten.
Serveertip
Serveertemperatuur: 8-10 gr.C
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product
Plaats een review